SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Yalnızca bir hafta içerisinde tamamen SEO uyumlu bir internet sitesine sahip olmak ister misiniz?

Üstelik, dilerseniz logonuzu, internet sitenizin içeriğini de biz hazırlıyoruz!


Aşağıdaki web sitesi örneklerini inceleyerek markanıza uygun olanı seçin ve hazır olması için bize yalnızca bir hafta verin :)
1Web sitesi tasarımı ve kurulumu hizmetini nasıl sağlıyorsunuz?
- Öncelikle tasarım değişikliği mi yoksa yeni bir internet sitesine mi ihtiyacınız olduğunu öğreniyoruz.

- Her ihtimale karşı mevcut internet sitenizi yedekliyoruz ve sizinle paylaşıyoruz. Beklenmedik bir durumda eski haline geri alma garantisini veriyoruz.

- Temalarımız tamamen mobil ve tablet uyumludur. Tüm cihazlardan ulaşılabilir, son teknolojilere sahip bir internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.
2Herkes SEO uyumlu diyor. Sizin farkınız nedir?
360 derece dijital pazarlama ajansı olmamızdan dolayı, geniş bir SEO ekibimiz, yaratıcı yazarlarımız, tecrübeli yazılımcılarımız ve yaratıcı tasarım ekibimiz bulunuyor.

Yazılım olarak hatasız bir kodlama, hızlı yüklenen/açılan sayfalar, mobil & tablet uyumlu tasarım ve etkileşimi yüksek içeriklerimiz diğer firmaların her zaman bir adım önünde olmamızı sağlıyor.

Kaçırılmayacak fırsat: Web sitesi teslimatının ardından bir hafta boyunca danışmanlarımızdan ücretsiz SEO danışmanlığı fırsatı sizleri bekliyor!
3Hangi alt yapıyı kullanıyorsunuz?
Açık kaynaklı, arama motoru dostu, üst derece güvenlik, kolay içerik yönetim sistemi, tüm medya bileşenlerinin kolay entegrasyonu ve kullanışlı olmasından dolayı WordPress'i tercih ediyoruz.
4Web sitesinin kurulumu ne kadar sürüyor?
Tasarım seçimini yaptıktan sonra internet sitenizin kurulumu ve hazır hale gelmesi yalnızca bir hafta sürer.

- Eğer sitenizi yeniliyorsanız, eski içeriklerinizi yeni internet sitenize aktarıyoruz.

- Eğer hali hazırda içerikleriniz bulunmuyorsa, bir hafta içerisinde internet siteniz için yeni içerikler hazırlıyor ve internet sitenizi kullanıma hazır hale getiriyoruz.
5İnternet sitem tasarım sürecindeyken görebiliyor muyum?
İnternet sitenizin tasarımını farklı bir test domain'i üzerinde gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemler tamamlandıktan, revizelerinize göre düzenlendikten sonra sizin onayınız ile birlikte ana domain'inizde kullanıma hazır duruma getiriyoruz.
6Web sitesi tasarım ve kurulum fiyatı (ücreti) nedir?
Hoşunuza giden, markanıza yakışan tasarımı bize teklif formu üzerinden ilettikten sonra fiyat bilgisini sizinle paylaşıyoruz. Piyasada en uygun fiyata tamamen SEO uyumlu internet sitesi sahibi olacağınızın garantisini verebiliriz :)
7Domain ve Hosting hizmetinize dahil midir?
Eğer bir domain'iniz veya hosting'iniz bulunmuyorsa, sizin adınıza kayıt ve kurulum işlemini gerçekleştirebiliriz.
8İnternet sitemi teslim aldıktan sonra içerik yönetimini kendim yapabilir miyim?
Alt yapısını kullandığımız yazılımda firmanıza ait blog'unuza yeni içerikler girmek, basın bültenlerini paylaşmak Word dosyasına yazı yazmak kadar basittir.

SEO Uyumlu Web Sitesi Teklif Formu