Tanıtım Yazısı ve Backlink Paketleri

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak ister misiniz? O halde kesinlikle backlink profilinizi güçlendirmelisiniz. Bu sayede daha fazla ziyaretçi ve potansiyel müşteriye ulaşarak reklam gelirlerinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

İster sektörünüz ile ilgili ve Alexa sıralaması yüksek, ister Google News & DMOZ kayıtlı internet sitelerinden tanıtım yazıları (Backlink) alın ve Google'daki sıralamalarınızı arttırın.


Tanıtım yazısı ve backlink paketlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Hızlı Teklif Formu

Adınız (gerekli)

Telefon numaranız (yeterli)

Silver Paket

350

Tamamı News kayıtlı haber siteleri

 • 10 Haber sitesinde tanıtım
 • Alexa TR Ortalamaları: 3250
 • Anahtar kelime: 1
 • SEO Desteği: Var

Mega Paket

650

Tamamı News kayıtlı haber siteleri

 • 20 Haber sitesinde tanıtım
 • Alexa TR Ortalamaları: 2780
 • Anahtar kelime: 2
 • SEO Desteği: Var

Platin Paket

950

Tamamı News kayıtlı haber siteleri

 • 30 Haber sitesinde tanıtım
 • Alexa TR Ortalamaları: 2370
 • Anahtar kelime: 3
 • SEO Desteği: Var

Premium Paket

1750

Tamamı News kayıtlı haber siteleri

 • 40 Haber sitesinde tanıtım
 • Alexa TR Ortalamaları: 1860
 • Anahtar kelime: 4
 • SEO Desteği: Var
1Tanıtım yazısı ve Backlink nedir?
Bilirsiniz, referans önemlidir. Google ve diğer arama motorları, size üst sıralarda yer verirken güvendiği kaynaklardan gelen referans bağlantıları, yani backlink'leri değerlendirir. Kısacası, arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için güvenilir internet sitelerinden backlink'lere ihtiyaç duyulur.

Tanıtım yazısı ise, en yaygın backlink edinme yöntemlerinden biridir. Sektörünüz ile ilgili blog'lardan, haber siteleri gibi mecralardan tanıtım yazısı almanız durumunda arkanıza yaslanarak organik trafiğinizdeki ve sıralamalarınızdaki artışın keyfini çıkarabilirsiniz.
2Tanıtım yazısı ve Backlink hizmetini nasıl sağlıyoruz?
Anlaşmalı olduğumuz blogger ve webmaster'lara ait internet sitelerinden oluşan paketlerimizden birini seçtikten sonra içerik ve link (anchor text) kurgusunu yapıp çalışmaları başlatıyoruz.

Dilerseniz tanıtım yazısı içeriği bizim tarafınızdan da hazırlanabilir :)
3Tanıtım yazısı ve Backlink paketleriniz hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?
Birçok platformda tanıtım yazısı ve backlink paketleri ile karşılaşabilirsiniz. Bizim bünyemizde birbirinden değerli, kaliteli blog ve haber siteleri bulunmaktadır. İnternet sitenize zarar verecek yayıncılar (basit paravan bloglarla) ile çalışmıyoruz.
4Tanıtım yazısı ve Backlink fiyatları (ücretleri) nedir?
Tüm sektörlerde yer alan yayıncılarımız üzerinden tanıtım yazılarınızın yayınlanmasını sağlayabilir, sınırsız sayıda backlink'e sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız paketlere göre farklılık göstermektedir. Bütçenize uygun paketi seçmenizin ardından tanıtım çalışmasının hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
5Tanıtım yazısı ve Backlink hizmetiniz karşılığında ne tür bir beklenti içerisinde olmalıyım?
Fiizo ile işbirliği yapmanız durumunda kaliteli bir yayıncı üzerinden iyi bir backlink alacağınızdan emin olabilirsiniz. Backlink sayınız ne kadar fazla olursa o kadar faydasını görürsünüz. Dilerseniz küçük bir çalışma yaptıktan sonra bekleyin ve sonuçlarını gözlemleyin :)
6Diğer tanıtım yazısı paketleri ve backlink hizletlerinden farkınız nedir?
Backlink'lerin doğal görünmesi Google açısından oldukça önemlidir. Agresif bir şekilde tek bir sayfa veya anahtar kelime için yapacağınız çalışmanın sonunda arama sonuçlarından silinme gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

SEO ekibimiz tek bir teklifle 10 ve üzeri tanıtım yazısı alımı gerçekleştiren müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti verir ve backlink profilinizi en doğal görünecek şekilde kurgular.
7Alexa sıralamamı düşürmek istiyorum. Sıralama düşürme hizmetiniz var mı?
Alexa sıralamaları, edinmiş olduğunuz her backlink'le birlikte düşer. Tanıtım yazısı paketlerimizden Mega paketi satın alarak Alexa sıralamanızdaki düşüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
8Basın bülteni dağıtımı hizmeti veriyor musunuz? Faydaları nelerdir?
Basın bültenleri, Dijital PR ve pazarlama çalışmalarının önemli bir bölümünü oluşturur.

Fiizo ile Türkiye'de hedef kitlenize (lokasyon ve kategori) uygun 1000'in üzerinde ulusal ve yerel haber sitelerinde basın bülteninizin yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz basın bültenlerinin dağıtımını kurgulayarak Dijital PR'ınızın yanında, tüm arama motorlarında fark edilir bir artış göstermenizi sağlar.
9Bülteni kendim gönderebilirim. Neden sizi tercih edeyim ki?
Doğru e-posta kutusuna gitmeyen basın bültenlerinin yayımlanma ihtimali düşük olur. Eğer işinizi şansa bırakmak istemiyor, uygun mecraları tespit etme, iletişime geçme gibi zaman alıcı iş süreçleriyle vakit kaybetmek istemiyorsanız yayın garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size yalnızca arkanıza yaslanıp raporu incelemek kalsın :)
10Basın bülteni fiyatları nedir?
Fiyatlarımız gönderim yapılacak haber sitesi sayısına göre paket fiyat olarak belirlenmiştir. Üst paketler için lütfen iletişime geçiniz.

Tanıtım Yazısı ve Backlink Paketleri Teklif Formu

İsminizi, e-mail adresinizi, internet sitenizin URL'ini ve bilmemizi istediğiniz ayrıntılarla birlikte lütfen formu eksiksiz doldurun.


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İnternet sitenizin URL'i

İletiniz