Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Markanızın hedef kitlesi, yani potansiyel müşterileriniz günün bir bölümünü sosyal mecralarda geçiriyor. Diğer pazarlama yöntemlerine göre daha düşük maliyetlerle, doğal yöntemlerle veya reklam kampanyalarıyla ilgi alanları, cinsiyet, yaş aralığı ve lokasyon bilgilerine göre kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Sosyal hesaplarınızdaki takipçi kitlenizi genişleterek, müşterilerinizin gözünde güvenilir bir marka imajı yaratmak Fiizo ile çok kolay!

Kalite bu oynunun adı. Biz de her zaman "önce kalite" diyoruz. İnternet sitenize, yani firmanıza, işinize değer katıyoruz.


Sosyal medya danışmanlığımız hakkında bilgi almak ister misiniz?
1Sosyal Medya danışmanlığı nedir?
Markanız adına oluşturacağınız sosyal medya hesaplarının kurulumu ve yönetiminde danışmanların size sağlamış olduğu yardım ve destek hizmetine sosyal medya danışmanlığı denir.

Sosyal medyanın sürekli büyüyor ve gelişiyor olmasıyla birlikte, artık sosyal medya danışmanları hesap kurulumlarının yanında hizmetinizi veya ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştıran sponsorlu reklamları da yönetmektedir.
2Sosyal medya danışmanlığı nasıl yapılır? Biz ne tür hizmetler sağlıyoruz?
- Mevcut sosyal medya hesaplarınızı detaylıca inceledikten sonra tüm hataları, eksikleri belirliyoruz.

- Görsel içerikleriniz için Facebook, Twitter, Pinterest, video içerikleriniz için Youtube, İzlesene, web.tv profillerinizi oluşturuyoruz.

- Oluşturmuş olduğumuz sosyal medya hesaplarınıza tüm içeriklerinizi (haber, blog post, yazı, fotoğraf) paylaşıyoruz.

- Sosyal medya hesaplarınızda güncel içeriklerinizi doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaştırabilmek için reklam kampanyaları oluşturuyor ve promote ediyoruz.

- Gösterimlerin, beğenilerin ve tıklamaların sürekli olarak takip ediyoruz.

- İnternet sitenizdeki tüm sayfalara sosyal medya paylaşım butonları ekleyerek ziyaretçilerinizin içeriklerinizi sosyal medya hesaplarında paylaşmalarına teşvik ediyoruz.
3Sosyal medya çalışması ne kadar sürer?
Sosyal medya hesaplarınızın kurulması ve içeriklerin bu mecralarda paylaşılmasının ardından, hizmetimiz süresini siz belirlersiniz. Anlaşmalarımız en az bir aylıktır.
4Sosyal medya danışmanlığı fiyatı (ücreti) nedir?
Sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve içeriklerin güncellenmesi işlemini paket olarak sunmaktayız. Reklam kampanyalarında ise yaptığınız harcamaya göre ücretlendirme yapmaktayız. Detaylar için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Önemli not: Farklı bir ajans ile sosyal medya çalışmalarına devam etmeye karar vermeniz durumunda geçmişe yönelik tüm verilere ulaşabilirsiniz.
5Sosyal medya uzmanlarımız size nasıl yardımcı oluyor?
Sosyal medyanın kullanım istatislikleri (zaman, cihaz, sıklık) dinamiklerini iyi biliyor olmamız, bizi standart bir danışmanlık hizmet çizgisinin ilerisine götürüyor. Geniş ve tecrübeli yazar, tasarım kadromuz ile etkileşimi yüksek içerikler üretip, doğru kitleyi doğru zamanda hedefleyerek hem maddi hem de zaman olarak kar etmenizi sağlıyoruz. İşte içerikler ancak bu dinamiklere göre uygulandığında viral etki yaratmaktadır. Aksi halde iyi içerikleriniz fark bile edilmeden feed'lerden kayıp gidecektir.
6Sosyal medya hizmeti neden önemli?
Kullanıcı sayısı Türkiye'de milyonları aşan sosyal mecraların rakipleriniz tarafından aktif bir şekilde kullandığından emin olabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz teknoloji ve servisler sayesinde her bir hesaba tek tek giriş yapmadan anlık veya günlük olarak rakiplerinizin hangi sosyal medya platformlarında ne tür paylaşımlar yaptığını takip etmenizi sağlıyoruz.

PR çalışmaları, SEO performansınız, satışların artmasında sosyal medyanın önemli bir payı bulunuyor. Eğer rakiplerinizin her zaman bir adım önünde yer almak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bize ulaşın.

Sosyal Medya Danışmanlığı Teklif Formu

SG escorts at https://pacificmodels.net/ represent the most beautiful call girls of any choice. From brunettes to blondes and even caucasian girls!