İçerik Pazarlaması Çözümleri

Onca işinizin arasında web siteniz için içerik hazırlamaya vaktinizin kalmadığını çok iyi anlıyoruz. Planlama, hazırlık ve içerik yönetim sürecini tamamen biz üstleniyoruz.

Gerekenden fazlasını yapan bir firma arıyorsanız Fiizo İçerik Ajansı yanınızda!


Türkiye'nin en dinamik ve tecrübeli içerik pazarlama ajansıyız. Peki size ne tür içerik gerekiyor?
1İçerik Pazarlaması nedir?
İçerik, ziyaretçileriniz, potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçmenizi sağlayan bir aracıdır.

İçerik pazarlaması ise ilgi çeken, cezbedici, sağladığınız servis veya satışını yaptığınız ürünün dönüşümünü doğrudan etkileyen yaratıcı bir pazarlama tekniğidir.
2İçerik Pazarlaması hizmetini nasıl sağlıyoruz?
- Ne tür bir içeriğe ihtiyacınız olduğunu öğreniyoruz. Kurumsal website içeriği mi, e-ticaret sitesi ürün açıklamaları mı, blog içeriği mi, yoksa?

- Eğer hazırlanacak içeriklerin bulunduğu bir içerik planınız bulunmuyorsa size birkaç soru yönelterek ihtiyacınızı belirliyoruz.

- SEO ekibimiz detaylı bir anahtar kelime analizi gerçekleştirerek sektörünüz ile ilgili Google'da kullanıcılar tarafından yapılan aramaların tamamını tespit ediyor.

- Sizin için özel olarak bir araya getireceğimiz içerik ekibi, hazırlanacak içerik hakkında strateji toplantısı gerçekleştirir. Hedef kitleyi cezbedecek önemli noktaları belirleyerek etkileşimi ve paylaşım oranı yüksek içerikleri hazırlar.
3İçeriklerin hazırlanması ne kadar sürüyor?
İçeriklerin nitelik ve nicelik detaylarına göre bu süre değişmektedir. Geniş içerik yazarı ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde hayal ettiğiniz içeriklere sahip olmanızı sağlıyoruz.
4İçeriklerin fiyatı (ücreti) nedir?
Fiyatlarımız içeriklerin uzunluğuna göre değişmektedir. Hangi konu hakkında ve ne tür içeriklere ihtiyacınız olduğunu teklif formundan bize iletebilirsiniz.

İçerik Pazarlaması Teklif Formu