360 Derece Sanal Tur Çözümleri ve Hizmetleri

Google, yıllar önce uydu görüntüsünü Google Earth servisi ile kullanıcılara sunmaya başladı. İlerleyen yıllarda ise haritalaştırmaya ve hatta gezgin kameralarla sokak çekimleri gerçekleştirerek harita deneyimini bir adım öteye taşımayı başardı.

Günümüzde ise Street View (Sokak Görünümü) uygulaması sayesinde işletmenizin yalnızca dışını değil, içini de 360 sanal tur görünümü ile kullanıcılara açabiliyorsunuz. Yeni teknolojilere önem veriyor, gerisinde kalmak istemiyorsanız bu hizmet tam size göre!

İnternetteki görünürlüğünüzü arttıracak, kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak olan 360 sanal tur çekimlerini gerçekleştirmek için ekibimiz ile iletişime geçip randevunuzu alabilirsiniz.

360 Derece Sanal Tur hakkında bilgi almak ister misiniz?
1360 Derece Sanal Tur/Sanal Gezinti nedir?
Gerçek bir konuma ait panoramik fotoğrafların birleştirilerek mümkün olan en gerçekçi biçimde sunumuna 360 derece sanal tur denir. Sanal gerçeklik (Virtual Reality - VR) teknolojisinin gelişmesi, 360 sanal turları günümüzün etkileşimi en yüksek medya elementi yapıyor.
2360 Derece Sanal Turu firmam/işletmem için nasıl kullanabilirim?
Web'de bulunabilir olmanın müşteri ve satışların arttırdığını gösteren araştırmalardan bahsetmeye artık gerek olmadığını düşünüyoruz. Google arama sonuçlarında, haritalarda, internet sitenizde ve hatta sosyal medya hesaplarınızda işletmenize ait 360 fotoğraf ve videoları paylaşabilir, potansiyel müşterilerinizin/ziyaretçilerinin bilgisayarlarından, tabletlerinden, telefonlarından ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.
3360 Derece Sanal Tur çekimi nasıl ve kimler tarafından yapılır?
Google'ın desteklediği cihaz ve güvenilir fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirebilir.
4Google Güvenilir Fotoğrafçılar kimlerdir?
Daha önce onlarca sanal tur çekimi gerçekleştirmiş, bu oluşuma uzun süredir destek veren fotoğraçılardan belirli kriterleri yerine getirenlerin Google Haritalar'a 360 derece çekimleri ekleme yetkisi olur. Google tarafından kabul edilmiş profesyonel ve güvenilir fotoğrafçıların listesine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.google.com.tr/streetview/hire/
5360 Derece Sanal Tura nasıl sahip olabilirim?
Ekibimiz, incelemelerinin ardından doğru noktaları belirler ve çekimi gerçekleştirir. Uygun formata dönüştürerek hazır hale getirir ve Google Maps (Haritlara) ekler. Aynı zamanda internet sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşılabilir şekilde teslim eder.
6360 Sanal Tur çekimi ne kadar sürmektedir?
Çekimler yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Görsellerin birleştirilmesi, uygun formata çevrilmesi ve teslim edilmesi maksimum bir saat sürmektedir. İsteğinize göre müşterilerinizin içeride olduğu veya boş olduğu erken saatlerde çekimler gerçekleştirilebilir. Genellikle erken saatler tercih edilmektedir.
7360 Derece Sanal Turun fiyatı nedir?
Fiyatlar çekim alanının büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

360 Derece Sanal Tur Fiyat Teklif Formu